Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij.

Takie komedie, że aż boki zrywać, czyli ranking najlepszych filmów rozśmieszających.

Dobra komedia to sposób na poprawę nastroju
Foto: unsplash.com, JESHOOTS.COM

Bridget Jones – kobieta po trzydziestce z nadprogramowymi kilogramami na koncie i z brakiem faceta na stałe. Tak, przygody bohaterki po prostu trzeba obejrzeć, kiedy dopadnie nas chandra. Kolejne części również są godne uwagi widza uwielbiającego ten gatunek!


okładka dvd filmu johnny english

Johny English

Tajny agent, który niestety całkiem średnio radzi sobie z otaczającą go rzeczywistością, choć oczywiście bardzo się stara. A w głównej roli znakomity Rowan Atkinson. Przygotujcie zapas chusteczek, bo bardzo możliwe, że popłaczecie się ze śmiechu!


okładka dvd bajki madagaskar

Madagaskar

Czas na solidną dawkę animacji w najlepszym stylu! Produkcja DreamWorks to przygody zwierząt, które z nowojorskiego ZOO nagle trafiają do głuszy. Czy się w niej odnajdą?


okładka dvd filmu sposób na teściową

Sposób na teściową

Jennifer Lopez i Jane Fonda – ten aktorski duet nie mógł zawieść fanów komediowych produkcji! Historia młodej kobiety, która poznaje mężczyznę swojego życia…i jego straszna matkę!


okładka dvd filmu jaś fasola

Jaś Fasola

Najpierw był serial, a potem pełnometrażowe produkcje. Pewnym jest, że Jasia Fasolę pokochał cały świat, a miłośnicy komedii powracają do jego przygód z ogromną częstotliwością. Rowan Atkinson sprawdził się w swojej roli na medal!


okładka dvd filmu pani doubtfire

Pani Doubtfire

Robin Williams jako ojciec trójki dzieci, który rozstaje się właśnie z żoną. Zrządzenie losu sprawia, że ma on udawać poczciwą, korpulentną nieco gospodynię domową. Wyniknie z tego mnóstwo przezabawnych sytuacji!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.