Książki o seksie, które warto przeczytać.

książki o seksie które warto przeczytać
foto: unsplash.com, Mickael Gresset


Seks to nadal dla niektórych temat tabu, coś, o czym się raczej w towarzystwie nie wspomina, co jest przeznaczone wyłącznie dla zacisza własnej sypialni. Ale jest też coraz więcej osób, które o intymnej sferze naszego życia chciałyby się czegoś dowiedzieć, zapytać, porozmawiać czy też przeczytać. I dla tych ostatnich autorzy przygotowali szereg książek, które mogą pomóc w zrozumieniu tajników miłosnego ars amandi. Mowa tutaj w dużej mierze o psychicznej sferze naszego życia seksualnego, nie tylko zaś o pozycjach czy sposobach na uprawianie miłości. Po jakie książki o seksie warto sięgnąć, by nie zmarnować czasu podczas lektury, a wręcz przeciwnie – zdobyć ciekawe i pożyteczne informacje, które można wykorzystać we własnej sypialni?

 • Dekameron.
 • Sekret Kobiecej Seksualności.
 • Córka Wokulskiego.
 • Inteligencja seksualna.
 • Monologi waginy
 • Życie seksualne Catherine M.
 • Rozwiązła
 • Lolita
 • Delta Wenus
 • Zwrotnik Raka
 • sexedpl

Dekameron, G. Boccaccio

Zapewne wielu osobom wydaje się dziwne, że tego typu dzieło się tutaj znalazło. Zapewniamy, że nie pojawiło się przypadkiem! W utworze temat seksu przewija się nadspodziewanie często. Obyczajowość okresu renesansu została tutaj przedstawiona ze wszystkimi jej namiętnościami. Jest zatem pewien Włoch podróżujący z opatem i trafiający z nim do jednego łóżka, są intymne historie zakonnic…Niejedna osoba może się zaczerwienić, czytając kolejne losy bohaterów tego słynnego dzieła!


Sekret kobiecej seksualności, K. Akabal

Bardzo obrazowo i w prosty sposób opisuje się w tej książce sposoby na to, by żar miłości w sypialni nigdy nie zgasł. Są sposoby zarówno na osiągnięcie organizmu, jak i megaorgazmu. Nieskomplikowane codzienne ćwiczenia, które warto wprowadzić do swojego życia – to bardzo ciekawy poradnik sztuki kochania!


Książki o seksie - córka Wokulskiego

Córka Wokulskiego, R. Praszyński

Wszyscy pamiętamy doskonale Lalkę Prusa. W tym przypadku poznajemy dalsze losy jej bohaterów. I przyznać należy uczciwie, że są one po prostu przesiąknięte erotyzmem! Warszawa końca dziewiętnastego wieku z perspektywy tej powieści jest niezwykle ciekawa, choć ci, którzy nie przepadają za wulgaryzmami, mogą być chwilami nieco zniesmaczeni. Autor pozwolił sobie bowiem na hojne ich używanie. Czy z korzyścią dla powieści? Trzeba przekonać się o tym samodzielnie!


Książki o seksie - inteligencja seksualna

Inteligencja seksualna, M. Klein

Co to jest inteligencja seksualna i jak należy z niej korzystać? Autorka książki to znakomita terapeutka, która już od wielu lat pomaga parom w kwestiach seksu, bliskości i budowania relacji.


Książki o seksie - Monologi Waginy

Monologi waginy ,E.Ensler

Książka, po którą sięgają z reguły kobiety. W przytoczonych tutaj monologach często poruszany jest temat akceptacji, uznaniu własnej seksualności i radościach, jakie są z nią związane. Koniecznie powinna znaleźć się w gronie pozycji przeczytanych!


Książki o seksie- Życie seksualne M.

Życie seksualne Catherine M., C.Miley

Dostajemy oto pozycje niezwykłą. Dlaczego? Dlatego, że autorka opowiada nam w niej o własnych seksualnych przygodach. Nie szczędzi szczegółów w opisie partnerów oraz samych aktów seksualnych, jakie zdarzyło się jej odbyć. Książka odbiła się szerokim echem w wielu krajach europejskich.


Książki o seskie - Rozwiązła

Rozwiązła, J. Kamiński

Nie brakuje w tej powieści odniesień do seksu – oj, nie brakuje. A o czym traktuje książka? Poznajemy oto dobiegającą czterdziestki Zofię, która poznaje kilkanaście lat młodszego mężczyznę i wdaje się z nim w romans. On bardzo długo ukrywa ich relację przed całym światem, przychodzi jednak moment konfrontacji. Co z tego wyniknie? I relaksach i o seksie na tle historii rodzinnych.


Książki o seksie - Lolita

Lolita, V. Nabokov

Jedna z najsłynniejszych powieści z gatunku tych, w których aż roi się od erotyzmu. Książka opowiada o seksualnej obsesji czterdziestolatka na punkcie nastolatki. Dodać warto, że w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku Ministerstwo Spraw Zagranicznych Francji uznano tę pozycję za zbyt obsceniczna i wulgarną i zakazało jej wydawania.


Książki o seksie - Delta Wenus

Delta Wenus, A. Nin

Książka napisana przez autorkę, która pisać naprawdę potrafi. Robi to z niezwykłym wdziękiem i finezją – nic zatem dziwnego, że sięga po tę pozycje tak wielu czytelników. Pisano o Delcie Wenus, że to „radosna manifestacja fantazji erotycznej”. Dlaczego? Warto sprawdzić!


książki o seksie - Zwrotnik Raka

Zwrotnik Raka, H. Miller

Historia pewnego intelektualisty, który ciągle wdaje się w jakieś miłosne historie…Piętnaście epizodów czyta się z wypiekami na twarzy, a debiut autora uznać trzeba za znakomity!


książki o seksie #sexedpl

#sexedpl, A. Rubik

Książka skierowana przede wszystkim do młodzieży, jednak podkreślamu, że nie tylko. Edukacja seksualna przedstawiona jest tu nowocześnie i merytorycznie. Anja Rubik to nie tylko światowej sławy modelka. To również aktywistka społeczna. Postarała się aby książka była jak najtańsza i jak najbardziej dostępna dla każdego tworząc ją non profit.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Więcej inspiracji
duży kubeł na śmieci
7 prostych sposobów na to, żeby generować mniej śmieci.
Cześć!Dzięki, że tu jesteś.

Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz.