Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij!
najlepsze książki na wieczór
foto: pixabay.com, Pexels

5 wartościowych książek na wieczorową porę.

Wieczór to znakomita pora na czytanie. Zaszycie się z lekturą pod ciepłym kocem na sofie albo w ulubionym fotelu to ogromna przyjemność. Oczywiście każdy zapalony czytelnik powinien wybrać taką propozycję, która jest zgodna z jego zainteresowaniami i preferencjami. Dziś jednak na rynku wydawniczym pojawia się tak wiele ciekawych książek, że wszyscy znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Jakie będą najciekawsze naszym zdaniem książki na wieczorową porę, gdy po ciężkim dniu możemy skupić się jedynie na czytaniu?

Sekretne życie drzew, P. Wohlleben

okładka książki sekretne życie drzew

Choć ta propozycja pojawiła się już kilka lat temu, dopiero niedawno zyskała w naszym kraju dużą sławę. Okazuje się, że las to miejsce absolutnie wyjątkowe, a żyjące w nim drzewa to byty znacznie ciekawsze, niż kiedykolwiek nam się wydawało. Są one istotami społecznymi, mają swoje role i funkcje, które wypełniają z zapałem. Niesamowita propozycja na wieczór!

Światło w środku nocy, J. Moyes

Książki tej autorki już od lat odnaleźć można na listach bestsellerów. Czy ta sytuacja powtórzy się i tym razem? Wszystko wskazuje na to, że tak! Idziemy o zakład, że historia kobiety podążającej w stronę wolności będzie dla wielu wspaniałą odskocznią od codzienności. Autorka hitu Zanim się pojawiłeś jest w formie!

Położna z Auschwitz, M.Knedler

Opowieść inspirowana losem Stanisławy Leszczyńskiej, kobiety, która przeciwstawiała się rozkazom doktor Mengele. Magda Knedler kreśli opowieść o bohaterce przyjmującej porody na piecu przykrytym derką – dającej nadzieję na lepsze jutro setkom ciężarnych i młodych matek. Wstrząsająca opowieść, po którą warto sięgnąć!

Nie patrz, M.Moss

Znakomity thriller, od którego po prostu nie sposób się oderwać! Tajemnica znanej psychoterapeutki sprzed lat, wiadomość, która burzy jej życie, a w to wszystko wpleciona historia pewnego morderstwa. Zdecydowanie warto polecić tę pozycję!

Prawda. Krótka historia wciskania kitu, T. Philips

Czy to możliwe, że przez wiele wieków ludzkość oszukiwała samą siebie? Czy jesteś w stanie uwierzyć, że podawano nam mnóstwo wyssanych z palca informacji? Zgodziłbyś się, że rzeczywistość należałoby interpretować zupełnie inaczej? Autor książki przekonuje nas, że tak właśnie jest i że warto spojrzeć na historię ludzkości w inny sposób. Zapowiada się fascynująca lektura!


REKLAMA

Czytniki e-book - porównaj na Ceneo

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.