Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij!
Wciągające seriale. Od nich nie sposób się oderwać!
foto: Unsplash.com, Puneeth Shetty

Wciągające seriale. Przy nich nie sposób oderwać się od telewizora!

Są wciągające seriale, które bez chwili wahania określa się mianem kultowych. Kochają je miliony ludzi na całym świecie, choć nie zawsze wiadomo dokładnie, na czym ich niezwykły fenomen polega. Kiedy jednak pojawia się kolejny odcinek, z wypiekami na twarzy siadamy przed ekranem i oglądamy, oglądamy, oglądamy! Jakie seriale sprawiają, że zapominamy o całym świecie. Oto nasz subiektywny ranking!

Dom z papieru – wciągające seriale.

Hiszpański (a więc nieco inny od klasycznych amerykańskich produkcji) serial o napadzie na mennicę. Ale nie jest to napad byle jaki – dzięki bohaterom tego niezwykłego serialu, którzy skupieni są wokół postaci Profesora. A do tego niesamowita ścieżka dźwiękowa. Dom z papieru polecić warto wszystkim fanom dobrych produkcji!


Ostre przedmioty

Kobieta, która wraca do rodzinnego miasta, bo czeka ją pewna tajemnica do rozwiązania. Do tego jej matka oraz młodsza siostra. Opowieść o bardzo trudnych rodzinnych relacjach, o zachowaniach, które mogą zadziwiać. Świetny klimat i znakomita gra aktorska!

https://www.youtube.com/watch?v=DgljcMqPG98

Gra o tron – wciągające seriale.

Fanom tej produkcji nie trzeba zapewne mówić o nim zbyt wiele, oni i tak kochają ten serial. Tym, którzy jeszcze nie próbowali, warto powiedzieć, że twórcom udało się zaskoczyć widza niejednokrotnie i to tak, że niemalże spada z fotela. W telegraficznym skrócie to opowieść o kilku szlacheckich rodach zwalczających się nawzajem. Prawdziwy majstersztyk!

https://www.youtube.com/watch?v=3efx7pVNEow

Belfer

Tym razem czas na coś z polskiego podwórka. Nauczyciel Paweł Zawadzki pojawia się w Dobrowicach, by rozwiązać zagadkę śmierci młodej dziewczyny. Czego dowie się o mieszkańcach niewielkiego miasta? Bardzo dobrze zagrany, z ciekawą fabułą i niebanalnymi zwrotami akcji – nie musimy czuć kompleksów, porównując tę produkcję do zagranicznych!

https://www.youtube.com/watch?v=jXBVLy8a59U

Opowieść podręcznej

Wizja niedalekiej przyszłości, od której włos potrafi zjeżyć się na m na głowie…Dotychczas serial doczekał się czterech sezonów, ale czekamy na kolejny. Znakomita rola Elisabeth Moss, na którą na pewno warto zwrócić uwagę. Jest też i rodzimy akcent, bowiem Serenę Waterfold gra tutaj aktorka Yvonne Strahovski, która ma polskie korzenie.

https://www.youtube.com/watch?v=mCm2xKXeV-k

Czarne lustro – wciągające seriale

Serial ten miał swój debiut w roku 2011. Do naszego kraju trafił nieco później, zachwycając swoją maestrią. Kady odcinek to osobna opowieść o tym, jak już niedługo może wyglądać życie na Ziemi. Trzeba przyznać, że wizje twórców są niebywale kreatywne i zarazem przerażające. Wisienką na torcie jest odcinek interaktywny – nowość na polskim rynku!


Dark

Niemieckojęzyczna produkcja, którą pokochały miliony osób. Zaginięcie dzieci staje się przyczyną odkrywania mrocznych sekretów mieszkańców pewnego niedużego miasta. Aa wszystko zaczyna dziwnie wiązać się z historią sprzed kilku dekad. Serial, który warto znać!


Peaky Blinders

Akcja serialu rozgrywa się w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Poznajemy oto pewien rozbudowany gang, którym dowodzi Thomas Shelby. Warto zwrócić też uwagę na rewelacyjną ścieżkę dźwiękową do tej produkcji. Emocji nie zabraknie na pewno!


Wikingowie – wciągające seriale

Każdy, kto uwielbia surowość i piękno skandynawskich klimatów oraz opowieści o dzielnych Wikingach z istotnymi historycznymi wydarzeniami w tle, pokocha ten serial z całą pewnością! Dodatkową atrakcją jest genialna ścieżka dźwiękowa.


Stranger Things

Klimat lat osiemdziesiątych w żądnym innym serialu nie został chyba przedstawiony w taki sposób. Serial Stranger Things doczekał się jak dotąd trzech sezonów. Opowieść o grupie dzieciaków, która ma rozwikłać tajemnicę zniknięcia dwunastoletniego chłopa – świetna!


REKLAMA

Czytniki e-book - porównaj na Ceneo

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.