Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij!
Czytanie książek to dobry sposób na relaks
foto: unspash.com, Emily Rudolph

5 książek na jesienne wieczory.

Jesień zdecydowanie sprzyja czytaniu. Wieczory są coraz dłuższe, temperatura słupka rtęci coraz niższa. To znakomity czas, by wejść pod ciepły koc z kubkiem ulubionej herbaty w dłoni i czytać, czytać, czytać…No tak, ale co konkretnie? Oto najbardziej polecane przez nas książki na jesienne wieczory!

Coś dla wielbicieli biografii

książki na jesienne wieczory "Becoming. Moja historia" Michelle Obama

Becoming. Moja historia. Michelle Obama

Jeśli myślicie, że to książka typowo o polityce, jesteście w wielkim błędzie. Autobiografia żony byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych i zarazem jednej z najbardziej znanych kobiet świata to bowiem coś znacznie więcej. Z pewnością sięgną po nią głównie kobiety, jednak panom także polecamy tę lekturę. M.Obama o dziś prawdziwa ikona, która szerokim gestem zaprasza czytelników do swojego świata. Warto skorzystać!


Książki na jesienne wieczory dla fanów trzymającej w napięciu fabuły.

Książki na jesienne wieczory, Remigusz Mróz Iluzjonista

Iluzjonista, Remigiusz Mróz

Remigiusza Mroza nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Ten młody polski autor zaskarbił sobie sympatię bardzo wielu czytelników. Dlaczego? Wartka akcja, ciekawie nakreśleni bohaterowie, a do tego interesujący język, którym autor się posługuje – wszystko wskazuje na to, że to właśnie jest sposób na spektakularny sukces! Tym razem czas na drugą część opowieści o Gerardzie Edlingu. Czy porwie wszystkich jak poprzednie propozycje Mroza?


O męskiej seksualności słów kilka

Książki na jesienne wieczory - Sztuka obsługi penisa.

Sztuka obsługi penisa, A. Gryżewski, P. Pilarski

Idealna propozycja zarówno dla panów, jak i pań. Podana w bardzo ciekawej formie rozmowy znanego psychoterapeuty i seksuologa z dziennikarzem. Tutaj nie ma miejsca na stereotypy, zdania bez pokrycia, na klasyczne podejście do tematu tego, kim jest mężczyzna i co go wyróżnia i definiuje. Bardzo, bardzo ciekawa książka na długi jesienny wieczór!


Książki na jesienne wieczory dla doceniających poważną lekturę

Książki na jesienne wieczory: Pianie kogutów, płacz psów

Pianie kogutów, płacz psów, W. Tochman

To zdecydowanie nie jest propozycja dla tych, którzy mają ochotę chrupać chipsy podczas lektury i świetnie się bawić. To bowiem książka skłaniająca do przemyśleń, taka o której myśli się jeszcze długo po jej przeczytaniu. Jeden z najlepszych polskich reporterów przedstawia w niej historie ludobójstwa w Kambodży. Prawdziwie, bez owijania w bawełnę, dobitnie. To bardzo ważna książka, po którą warto sięgnąć.


Książki na jesienne wieczory dla wielbicieli podróżowania

książki na wieczorową porę: Zaginione miasto Boga Małp.

Zaginione Miasto Boga Małp, D.Preston

A gdyby tak eksplorować nieznane dotąd tereny, fascynując się ich różnorodnością? Prawdziwy bestseller New York Times’a wydano co prawda już jakiś czas temu, jednak ci, którzy jeszcze po tę pozycję nie sięgnęli, powinni zmienić to czym prędzej. Autor przedstawia bowiem czytelnikom niesamowite lasy w Hondurasie, które uchodzą za najgęstszą w świecie dżunglę. A dżungla, jak wiadomo, pełna jest zagadek i niebezpieczeństw, ale i wyzwań. Pozycję czyta się z wypiekami na twarzy!


REKLAMA

Czytniki e-book - porównaj na Ceneo

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.