Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij!
swap odzieżowy
foto: unsplash.com, Priscilla Du Preez

Swap odzieżowy – co to takiego?

Trzeba przyznać, że każdy z nas ma takie ciuchy, które już mu się nudziły, z których wyrósł, bo nagle jego rozmiar 36 poszybował na 40. Albo po prostu coś stało się nietrafionym prezentem, który jak na złość do żadnego elementu garderoby nie chce pasować. Co w takiej sytuacji zrobić? To proste! Wybrać się na swap odzieżowy!

Swap odzieżowy, czyli wymiana ubrań bez kosztów

Tak! Swap odzieżowy to świetny sposób na pozbycie się ubrań, które być może już się nam znudziły, albo przestały po prostu na nas pasować. Po co mają zalegać w naszych szafach. Wystarczy wybrać się na Swap odzieżowy i zrobić zamianę z kimś innym. Czy to nie genialny pomysł? I jakże ekologiczny. Nie kupujemy kolejnych ciuchów, które za jakiś czas znów się nam nie przydadzą, nie marnujemy dobrych ubrań i oszczędzamy też pieniądze.

Odśwież swoją szafę

Rzeczy, które przynosimy, muszą być w doskonałym stanie, bo nie jest to sposób na to, by pozbyć się tego, co tak naprawdę nadawałoby się już na śmietnik. Odzieżowe swapy są zwykle organizowane w modnych miejscach dużych miast, kawiarniach stworzonych w pofabrycznych budynkach czy w pełnych stylu przestrzeniach w jakiś sposób powiązanych z kulturą czy rozrywką.

Pamiętaj, że ubrania którymi chcesz się wymienić nie mogą być zniszczone. W tej idei nie chodzi o to, żeby pozbywać się starych łachmanów

To metoda na to, by powymieniać się ciuchami z innymi, nie płacąc za to ani grosza. Okazać się zatem może po powrocie, że nasza szafa jest totalnie odmieniona, my mamy mnóstwo nowych ciuszków do założenia (i zrobienia na wszystkich ogromnego wrażenia, to oczywiste). A przy okazji możemy spotkać się w gronie ciekawych, interesujących się modą osób, wypić herbatę i wspólnie podyskutować o tym, czy można nosić kratkę do pasków i czy kolor fioletowy faktycznie będzie w tym sezonie wiodący. Jest ciekawie, jest eko (bo nasze ciuchy zyskują nowe życie), jest inspirująco.. Świetna inicjatywa nie tylko dla kolorowych ptaków!

Swap odzieżowy to same plusy.

Coraz częściej lubimy bawić się modą. Polska ulica przestaje być szaro-bura i ze wszech miar klasyczna, a zaczyna mienić się wszystkimi barwami tęczy. Dzięki Swapom możemy stać się bardziej oryginalni, nie tracąc przy tym ani złotówki. Możemy poznać również wiele wspaniałych osób, które tak jak my lubią bawić się modą. Szukajcie więc Swapów w swojej okolicy i wymieniajcie swoje szafy ubrań jak najczęściej!


REKLAMA

Czytniki e-book - porównaj na Ceneo

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.