6 pomysłów na prezent z efektem „wow!”

prezent zapakowany w różowy papier i złotą wstążkę.
foto: unsplash.com, Ekaterina Shevchenko


Gdy przychodzi nam kupić prezent dla bliskiej osoby, dość często mamy problem. Bo to przecież kolejne urodziny, imieniny, rocznica, tyle patentów już wykorzystaliśmy…Co zatem zrobić, żeby tym razem upominek od nas był w stanie wywołać najprawdziwszą eksplozje radości? Starać się warto zwłaszcza przy wyjątkowych okazjach, jak chociażby okrągłe urodziny czy też jubileusz. Ale kiedy nieco się nad tym pogłówkuje, okazuje się, że można obdarować kogoś w naprawdę wyjątkowy sposób!

1. Sesja floatingu

Za mniej-więcej 120 złotych możemy bliskiej naszemu sercu osobie zafundować sesję floatingu. Co to takiego? Wchodzi się do specjalnej kapsuły, która jest wypełniona bardzo słoną wodą, dzięki czemu unosimy się na jej powierzchni. Czas spędzony wewnątrz określany jest jako absolutnie niezwykły, można poczuć się niczym w stanie nieważkości!

foto: Pexels / pixabay.com

2. Voucher do escape roomu

Kiedy mamy do czynienia z osobą uwielbiającą rozwiązywać zagadki, twórczą i kreatywną, voucher do escape roomu wydaje się być strzałem w dziesiątkę. To będzie ciekawie spędzony czas!

foto: Markus Spiske / Unsplash

3. Lot paralotnią

Kiedy wiemy o tym, że bliska naszemu sercu osoba bardzo chętnie by tak niezwykły lot przeżyła, nie pozostaje nam nic innego, jak zafundować go jej. Na pewno nie obędzie się bez łez radości. To jest prezent z gatunku tych, które pamięta się do końca życia!

foto: Leonardo Yip / Unsplash

4. Kurs gotowania

Kurs kulinarny pod okiem mistrza kuchni to na pewno świetny patent na upominek dla osoby, która wiecznie coś pichci, sieka, kroi albo piecze. A dzięki wykorzystaniu prezentu będzie ona mogła tworzyć jeszcze lepsze kulinarne cuda!

foto: Alyson McPhee / Unsplash

5. Kolacja w ciemności

Coraz więcej restauracji organizuje dla swoich klientów taką właśnie opcję. Zjedzenie kolacji w całkowitej ciemności to naprawdę niesamowite doznanie dla zmysłów! Czy będziecie w stanie odgadnąć co znajduje się na Waszym talerzu. Zadanie na pewno nie będzie należało do tych łatwych.

foto: maxime caron / unsplash

6. Bilet na koncert ulubionego artysty

Zwłaszcza w sytuacji, kiedy jest to gwiazda nieczęsto w naszym kraju występująca, taki właśnie upominek wywoła taniec radości, który powtórzony pewnie zostanie także podczas koncertu. Tak się spełnia marzenia ukochanych osób!

foto: Yvette de Wit / unsplash

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Więcej inspiracji
kobieta w maseczce przeciwpyłowej z przeźroczystym parasolem
Fakty o smogu.