Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij!
Pomysł na prezent dla bliskiej osoby
foto: unsplash.com, Ekaterina Shevchenko

6 pomysłów na prezent z efektem „wow!”

Gdy przychodzi nam kupić prezent dla bliskiej osoby, dość często mamy problem. Bo to przecież kolejne urodziny, imieniny, rocznica, tyle patentów już wykorzystaliśmy…Co zatem zrobić, żeby tym razem upominek od nas był w stanie wywołać najprawdziwszą eksplozje radości? Starać się warto zwłaszcza przy wyjątkowych okazjach, jak chociażby okrągłe urodziny czy też jubileusz. Ale kiedy nieco się nad tym pogłówkuje, okazuje się, że można obdarować kogoś w naprawdę wyjątkowy sposób!

1. Sesja floatingu

Za mniej-więcej 120 złotych możemy bliskiej naszemu sercu osobie zafundować sesję floatingu. Co to takiego? Wchodzi się do specjalnej kapsuły, która jest wypełniona bardzo słoną wodą, dzięki czemu unosimy się na jej powierzchni. Czas spędzony wewnątrz określany jest jako absolutnie niezwykły, można poczuć się niczym w stanie nieważkości!

Prezent dla bliskiej osoby - sesja floatingu
foto: Pexels / pixabay.com

2. Voucher do escape roomu

Kiedy mamy do czynienia z osobą uwielbiającą rozwiązywać zagadki, twórczą i kreatywną, voucher do escape roomu wydaje się być strzałem w dziesiątkę. To będzie ciekawie spędzony czas!

Escape room to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.
foto: unsplash.com, Markus Spiske

3. Lot paralotnią – prezent dla bliskiej osoby.

Kiedy wiemy o tym, że bliska naszemu sercu osoba bardzo chętnie by tak niezwykły lot przeżyła, nie pozostaje nam nic innego, jak zafundować go jej. Na pewno nie obędzie się bez łez radości. To jest prezent z gatunku tych, które pamięta się do końca życia!

Lot paralotnią to niebanalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.
foto: Unsplash.com, Leonardo Yip

4. Kurs gotowania

Kurs kulinarny pod okiem mistrza kuchni to na pewno świetny patent na upominek dla osoby, która wiecznie coś pichci, sieka, kroi albo piecze. A dzięki wykorzystaniu prezentu będzie ona mogła tworzyć jeszcze lepsze kulinarne cuda!

foto: Alyson McPhee / Unsplash

5. Kolacja w ciemności to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Coraz więcej restauracji organizuje dla swoich klientów taką właśnie opcję. Zjedzenie kolacji w całkowitej ciemności to naprawdę niesamowite doznanie dla zmysłów! Czy będziecie w stanie odgadnąć co znajduje się na Waszym talerzu. Zadanie na pewno nie będzie należało do tych łatwych.

Kolacja w ciemności może być oryginalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby
foto: unsplash.com maxime caron

6. Bilet na koncert ulubionego artysty

Zwłaszcza w sytuacji, kiedy jest to gwiazda nieczęsto w naszym kraju występująca, taki właśnie upominek wywoła taniec radości, który powtórzony pewnie zostanie także podczas koncertu. Tak się spełnia marzenia ukochanych osób!

Bilet na koncert idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby
foto: unsplash.com, Yvette de Wit

REKLAMA

Czytniki e-book - porównaj na Ceneo

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.