Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij!
Filmy na netflix, które warto zobaczyć.
foto: unsplash.com, Thibault Penin

Filmy platformy Netflix, które naprawdę warto zobaczyć!

Platforma Netflix stała się już absolutnie kultowa. I choć najczęściej wybieramy z niej seriale, to jednak musimy pamiętać, że znajdziemy tam sporo fantastycznych filmów, których nie można przegapić. Co takiego proponują nam twórcy? Które filmy na Netflix są warte uwagi?

Dwóch papieży

Fantastyczne role głównych bohaterów, świetna muzyka, pomysłowe sceny, a to wszystko okraszone bardzo ciekawą historią. Oto film Dwóch papieży, który zdobył gigantyczną popularność. Nietypowo ukazane spotkania Franciszka i Benedykta to kanwa owej historii. Dowiemy się także nieco na temat przeszłych losów bohaterów.

Irlandczyk

Film zaskakująco długi, bo trwający aż 3,5 godziny. Niektórzy uważają to za minus, inni za plus. Sekrety przestępczej rodziny, typowo gangsterski klimat, a do tego fantastyczne role Roberta de Niro, Ala Pacino i Joe Pesci. Panowie po raz kolejny udowodnili, na czym polega znakomite aktorstwo!

Historia małżeńska

Czy to opowieść, jakich wiele? Z jednej strony tak, bo historie tego typu zdarzają się często, ale z drugiej strony czy nie chodzi o to, by wczuć się w emocje bohaterów, spróbować ich zrozumieć i być może wysnuć wnioski dla siebie? Małżeństwo Nicole i Charliego wisi aktualnie na włosku. Czy ludzie, którzy przecież kiedyś byli w sobie zakochani do szaleństwa, będą mogli się odnaleźć? Świetne kreacje głównych bohaterów i kawał dobrego kina dla wymagających!

Nić widmo

Historia niezwykle ekscentrycznego londyńskiego krawca opowiedziana w sposób bardzo niebanalny. Czy już wiedzieliście Nić widmo? Jeśli nie, koniecznie musicie to nadrobić! Kiedy nasz bohater zakochuje się w Almie, jego rzeczywistość zmienia się o 180 stopni. Według opinii wielu to prawdziwe arcydzieło!

Lady Bird

Niezwykle urokliwa opowieść o dojrzewaniu o i problemach młodych ludzi. Obserwujemy rok życia głównej bohaterki, która jest uczennicą jednego z katolickich liceów. Dziewczyna ma jednak naturę buntowniczki, co zdecydowanie nie pomaga jej funkcjonować w uporządkowanej rzeczywistości.


REKLAMA

Czytniki e-book - porównaj na Ceneo

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.