Takie komedie, że aż boki zrywać, czyli ranking najlepszych filmów rozśmieszających.

Dobra komedia to sposób na poprawę nastroju
Foto: unsplash.com, JESHOOTS.COM


Każdy z nas lubi się od czasu do czasu zdrowo pośmiać. Jedni oglądają komedie pasjami, inni sięgają po tego typu filmy rzadziej. Jedno jest pewne: kiedy mamy za sobą ciężki dzień, jesteśmy zmęczeni albo dopadła nas chandra, to właśnie dzięki zabawnej produkcji możemy na powrót odzyskać dobry humor. Przedstawiamy zatem kultowe komedie, których po prostu nie sposób jest nie obejrzeć!

okładka dvd kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Ten komediowy klasyk znają niemal wszyscy, wigilijny wieczór od wielu już lat Polacy spędzają z tym sympatycznym bohaterem. Trzeb przyznać, że inteligentny chłopiec oraz dwóch nieco mniej inteligentnych złodziei to świetna recepta na to, by się zdrowo pośmiać!


okladka dvd sami swoi

Sami swoi

O duecie Kargula i Pawlaka wprost nie sposób tu nie wspomnieć. Okazuje się, że w latach dawniejszych polscy reżyserzy potrafili tworzyć prawdziwe komediowe perełki. Chociaż pewnie niejeden widz zna już dialogi z tej produkcji na pamięć, to my nadal ją gorąco polecamy!


okładka dvd rybka zwana wandą

Rybka zwana Wandą

Przewrotna niesamowita komedia z diamentami w tle to bardzo ciekawa propozycja na spędzenie filmowego wieczoru. Produkcja powstała co prawda pod koniec lat osiemdziesiątych, ale wiele treści w niej zawartych uznać możemy za bardzo aktualne. I do tego znakomite aktorstwo w wykonaniu głównych bohaterów, oto jest komediowy majstersztyk!


okładka dvd ace ventura psi detektyw

Ace Ventura, psi detektyw

Jeden z delfinów w bardzo tajemniczy sposób znika z delfinarium w Miami. Odnaleźć ma go szalenie specyficzny detektyw, który zwykł zajadać się pestkami i zachowywać się niekonwencjonalnie. Czy mu siec to uda? W roli głównej Jim Carrey, więc na pewno będzie można się zdrowo pośmiać!


okładka dvd wyscig szczurów

Wyścig szczurów

Ten niesamowity film oglądać można nawet kilkanaście razy, on nigdy się nie znudzi. Kiedy milionerzy- hazardziści urządzają wyścig, w którym nagrodą jest okrągły milion dolarów, startuje wielu. A przy okazji przeżywają całe mnóstwo niezwykłych przygód. Nie sposób się zdrowo nie pośmiać!


okładka dvd filmu maska

Maska

Jim Carrey w roli nudnego dość urzędnika, który pewnego dnia znajduje dziwna, zielona maskę…i od tej chwili jego całe życie wywraca się do góry nogami. Popis aktorski głównego bohatera to prawdziwy majstersztyk!


okładka dvd filmu dzień świstaka

Dzień świstaka

Relacjonujący prognozę pogody Phil przyjeżdża do jednego z małych miasteczek, by tam powiedzieć widzom, kiedy przyjdzie wiosna. Jednak z wielkim zdumieniem stwierdza, że ten sam dzień zaczyna powtarzać się w nieskończoność. Co z tego wyniknie? Komedia, którą trzeba poznać!


okładka dvd filmu kac vegas

Kac Vegas

Grupa przyjaciół wyrusza na wieczór kawalerski, ale sytuacja, delikatnie mówiąc, nieco wymyka się spod kontroli! Świetna komedia ze znakomitymi aktorami w rolach głównych, gra między innymi Bradley Cooper i Ed Helms. Nie zabraknie okazji do śmiechu!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Więcej inspiracji
fakty o smogu
Fakty o smogu.
Cześć!Dzięki, że tu jesteś.

Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz.