Psst! Gdzie się tak spieszysz? Zwolnij!
Jak spędzać walentynki?
foto: unsplash.com, Debby Hudson

Niebanalne sposoby na spędzenie walentynek

Czternasty dzień lutego to dla jednych święto absolutnie skomercjalizowane, dla innych zaś kolejna z wielu okazji w ciągu roku, by wyznać sobie miłość. Gdy o nim myślimy, zwykle przychodzi nam do głowy kolacja w restauracji, bukiet czerwonych róż albo też wizyta w kinie – obowiązkowo na romantycznej komedii. Ale czy musi tak być, czy to jedyne patenty na spędzenie tego czasu wspólnie? Oczywiście, że nie, można pomyśleć o czymś, czemu daleko będzie do banalności! Jak spędzić walentynki?

1. Wspólne gotowanie

Kolacja we dwoje to raczej dość banalny patent na spędzenie wieczoru walentynkowego, ale już inaczej będzie wtedy, kiedy wspólnie ją przygotowujemy. Na pewno będzie okazja do rozmów i buziaków dawanych sobie pomiędzy mieszaniem sosu a nakładaniem gotowej potrawy na talerze. Nie zabraknie i pikantnych momentów!

Jak spędzić walentynki? Na przykład przygotowując wspólnie kolację.
foto: unsplash.com, Alyson McPhee

2. Sesja zdjęciowa

Jeśli para chce się dorobić profesjonalnych zdjęć (które można potem na przykład powiesić na ścianie w centralnym miejscu domu, by się zachwycać), nic nie stoi na przeszkodzie by w Walentynki wybrać się na wspólną sesje fotograficzną. Studio albo plener, to już zależy od indywidualnych preferencji zakochanych. To będą cudowne kadry pełne miłości!

3. Wspólne muzykowanie

Pomysłów na walentynki jest wiele. Urządzenie sobie wspólnego wieczoru karaoke to sposób na to, by powiedzieć „kocham” w niebanalny sposób. Można rzecz jasna wybrać się na profesjonalne spotkanie tego typu, które na pewno organizuje któryś z klubów muzycznych w każdym mieście. Romantycznych ballad nie zabraknie z pewnością!

4. Filmowy maraton

Wcale nie musi on być wypełniony romantycznymi komediami. Jeśli lubicie horrory, to je oglądajcie, jeżeli uwielbiacie nutkę adrenaliny towarzyszącą oglądaniu thrillerów, postawcie właśnie na nie. Nie zapomnijcie o przygotowaniu dużej miski popcornu!

Na walentynki skorzystaj z naszej listy klasyków. Oto filmy romantyczne, które nigdy się nie znudzą!

5. Wieczór z planszówkami

Jeśli gry planszowe to Wasza wielka pasja, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście właśnie w ten sposób spędzili czas w walentynkowy wieczór. Przygotujcie swoje ulubione propozycje albo też zagrajcie w coś zupełnie nowego. Będzie wspaniale!

6. Pokój zagadek

A może przekonacie się o tym, jak z sobą współpracujecie? Pozwólcie się zamknąć w pokoju zagadek, a potem rozwiązujcie to, co Wam przygotowano. Zobaczymy, czy uda Wam się znaleźć klucz przed końcem czasu gry! Z pewnością pokój zagadek możemy zaliczyć do tych oryginalnych pomysłów na prezent walentynkowy.

Drzwi zamknięte na kłódkę.
foto: unsplash.com, Markus Spiske

7. Park trampolin

Świetny sposób na to, by spalić sporo kalorii, a przy okazji znakomicie się bawić. Park trampolin, bo o niego chodzi, to jedno z bardziej oryginalnych miejsc na spędzenie walentynek. Co o tym sądzicie?


REKLAMA

Czytniki e-book - porównaj na Ceneo

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.