TE seriale są dziś najpopularniejsze!

ekran telewizora
foto: unsplash.com, Pinho


Kiedyś były swego rodzaju pochłaniaczami czasu, zabijały nudę. Dziś bywają tak kultowe, że niektórych z nich wręcz wstyd jest nie znać. Seriale stały się częścią naszej kultury, a ich oglądanie to naprawdę fascynujące doznanie. Jest ich coraz więcej, więc warto wybierać dla siebie te, które są najbardziej wartościowe i godne uwagi. Platformy typu Netflix czy HBO GO prześcigają się w fantastycznych produkcjach!

Westworld

Turystyczny park rozrywki, w którym bogaci ludzie spełni mogą swoje skryte fantazje. Nic nie jest takie, jakim się wydaje, a zwroty akcji potrafią szczerze zachwycić nawet najbardziej wytrawnego fana seriali. A do tego niesamowita gra aktorów z A. Hopkinsem na czele i mamy idealny przepis na produkcję, którą pokochał cały świat. Do tej pory ukazały się dwa sezony opowieści o hostach i nie tylko, teraz czekamy na trzeci. Czym nas zaskoczy?

Wikingowie

Wielbiciele seriali opowiadających o czasach dawniejszych nie mogą nie kochać tej produkcji. Opowieści o dzielnych Wikingach z Ragnarem na czele zna już chyba każdy. Aktualnie czekamy na szósty sezon tej znakomitej produkcji. Fani z pewnością obstawiają już, czy tym razem Lagertha będzie wyglądała na swój wiek!

Peaky Blinders

Rodzinne więzy i gangsterskie porachunki – to jest z całą pewnością idealny pomysł na serial. Peaky Blinders to świetna gra aktorska, fantastyczne kostiumy i dbałość i detale, a do tego wartka fabuła i fantastyczna muzyka, która wieńczy to dzieło. Na szczęście do oglądania mamy aż kilka sezonów tej opowieści!

Ślepnąc od świateł

Teraz czas na rodzimą produkcję. Ślepnąc od świateł to propozycja, której zdecydowanie nie da się porównać z żadnym innym polskim serialem. Główny bohater zachwyca tłumy kobiet, a intrygujące kadry sprawiają, że nie sposób jest oderwać się od ekranu.

Wielkie kłamstewka

Znakomita plejada aktorska, a do tego historia, która tylko pozornie wydaje się prosta…Oto serial Wielkie kłamstewka. Częściej wybierają go kobiety, nie brakuje jednak i panów, którzy chętnie zasiadają prze ekranem, kiedy widzą jego napisy początkowe.

The affair

Serial o rozwodzie? Mogłoby się wydawać, że nie będzie tutaj nic ciekawego. A jednak jest i to dlatego propozycję tę nagrodzoną szeregiem prestiżowych nagród przemysłu filmowego. Bardzo staranny rys psychologiczny postaci, ciekawy zabieg polegający na tym, że każdy właściwie odcinek podzielony jest na dwie części (z których każda opisuje rzeczywistość z punktu widzenia innego bohatera) – oto jest świetny przepis na ciekawy jesienny wieczór z serialem!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Więcej inspiracji
Ulica z jaskrawo kolorowymi kamieniczkami i i kanał Nyhavn w Kopenhadze.
Najbardziej urokliwe miejsca w Skandynawii – Dania.